Aman1726

Anciennitet : 2570 dage
Generel placering : 395.
Konto : 8.903.370 equus
Ejerhistorik
Ridehest Mustang Rød med lys man og hale
22:00
Energi
60%
Helbred
100%
Moral
89%

Færdigheder

Samlet: 5230.61

Udholdenhed
599.151
1198.30
Hurtighed
873.4645
1746.93
Dressur
209.456
418.91
Galop
660.461
1320.92
Trav
76.9495
153.90
Spring
195.8235
391.65
Race: MustangAlder: 6 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 154 cm
Køn: HoppeVægt: 438 kg
Farve: Rød med lys man og hale Født den: 18.07.2024
Opdrætter: Aman1726 Indtægter: 815 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0001
Travløb 0141
Terrænridning 0001
Ridebanespringning 0244
Dressur 0152
Genetisk potentiale Samlet: 6681.34
Udholdenhed1337.01  Galop1337.71
Hurtighed1715.29  Trav381.92
Dressur953.32  Spring956.08
BLUP:
3.37
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1337.01
1337.01
Hurtighed
1715.29
1715.29
1715.29
Dressur
953.32
953.32
Galop
1337.71
1337.71
Trav
381.921
381.921
Spring
956.085
956.085
Denne hoppe har 611 fortrinlighedsstjerner.

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

falabellaFalabella

hurtighed: +8, dressur: +7, trav: +9

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Viola - 6681.34 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom