Caro:)

Anciennitet : 2092 dage
Generel placering : 197.
Konto : 16.952.315 equus
Ejerhistorik

Puercoespín

companionporcepic1
Ridehest Regnbue
19:30
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
95%

Færdigheder

Samlet: 5369.23

Udholdenhed
851.4565
1702.91
Hurtighed
117.608
235.22
Dressur
965.2365
1930.47
Galop
135.548
271.10
Trav
457.99
915.98
Spring
156.776
313.55
Race: Tennessee WalkerAlder: 4 år
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 470 kg
Farve: Brun Født den: 23.05.2024
Opdrætter: Caro:) Indtægter: 397 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0243
Genetisk potentiale Samlet: 9535.72
Udholdenhed2052.08  Galop898.14
Hurtighed1150.58  Trav2521.85
Dressur1869.04  Spring1044.02
BLUP:
-40.43
-100 0+100

Oprindelse

Far: 20 Julius Raindrops
Mor: 20 Juno Raindrops
Tennessee Walker
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2052.08
2052.08
2052.08
Hurtighed
1150.59
1150.59
Dressur
1869.04
1869.04
1869.04
Galop
898.142
898.142
Trav
2521.85
2521.85
2521.85
Spring
1044.02
1044.02
Denne hoppe har 897 fortrinlighedsstjerner.

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapis3xtriomphalSadelunderlag 3***

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bonnet3xtriomphal3*** hut

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bande3xtriomphal3*** bandager

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

companionporcepic1Puercoespín

trav: +2

iriscoatrainbowIris' farve

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +8, galop: +8, trav: +8, spring: +8


Ridecenter

Hera er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom