Slurpy

Anciennitet : 3172 dage
Generel placering : 51.
Konto : 1.682.774 equus
Ejerhistorik
08:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 12687.28

Udholdenhed
817.762
1635.52
Hurtighed
1478.687
2957.37
Dressur
1161.4275
2322.86
Galop
660.304
1320.61
Trav
437.2225
874.45
Spring
1788.235
3576.47
Race: Selle françaisAlder: 11 år 4 måneder
Art: RidepegasusHøjde: 166 cm
Køn: HoppeVægt: 482 kg
Farve: Brun Født den: 16.03.2024
Opdrætter: Alorae Indtægter: 1.443 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0522
Travløb 0411
Terrænridning 0942
Ridebanespringning 0010
Dressur 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 10510.83
Udholdenhed1354.15  Galop1091.81
Hurtighed2451.13  Trav939.03
Dressur1926.74  Spring2747.97
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1354.15
1354.15
Hurtighed
2451.13
2451.13
2451.13
Dressur
1926.74
1926.74
1926.74
Galop
1091.81
1091.81
Trav
939.035
939.035
Spring
2747.97
2747.97
2747.97
Denne hoppe har 994 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +26, hurtighed: +26, dressur: +26, galop: +26, trav: +26, spring: +26

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

sangmedusePegasus

udholdenhed: +3, hurtighed: +4, dressur: +4

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

cramponsMordax

spring: +12

tapisclassique2xbleublanc2** klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonnet2xbleublanc2** hut

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xbleu2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonuscouleurFarve

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

espritnomadeNomadehestens ånd

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11


Ridecenter

Frem til:
15. november 2026
Boks:
boks 1* hør
Fordele:
havre

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 11 år 10 måneder
reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom