CasinoRoyale

Anciennitet : 2789 dage
Generel placering : 33.
Konto : 4.753.233 equus
Ejerhistorik
Pony Fjordhest Brunblak
09:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1175.02

Udholdenhed
98.7835
197.57
Hurtighed
152.182
304.36
Dressur
110.8375
221.68
Galop
124.625
249.25
Trav
68.102
136.20
Spring
32.979
65.96
Race: FjordhestAlder: 5 år
Art: PonyHøjde: 145 cm
Køn: HingstVægt: 427 kg
Farve: Brunblak Født den: 17.03.2024
Opdrætter: Topline

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 5928.45
Udholdenhed996.80  Galop1257.57
Hurtighed1535.64  Trav687.20
Dressur1118.44  Spring332.78
BLUP:
-71.72
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
996.805
996.805
Hurtighed
1535.64
1535.64
Dressur
1118.44
1118.44
Galop
1257.57
1257.57
Trav
687.204
687.204
Spring
332.787
332.787
Denne hest har 535 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

AP er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom