Caro:)

Anciennitet : 2092 dage
Generel placering : 197.
Konto : 16.952.485 equus
Ejerhistorik

Klovnefisk

compagnonclownfish
Ridehest Gul
16:30
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 9281.32

Udholdenhed
1210.984
2421.97
Hurtighed
250.158
500.32
Dressur
1195.9245
2391.85
Galop
246.4825
492.96
Trav
1480.8905
2961.78
Spring
256.218
512.44
Race: Tennessee WalkerAlder: 7 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HoppeVægt: 470 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 07.02.2024
Opdrætter: Caro:) Indtægter: 1.884 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0513
Cutting 0000
Trail class 0131
Reining 0000
Western pleasure 014114
Genetisk potentiale Samlet: 10223.47
Udholdenhed2205.73  Galop970.58
Hurtighed1234.55  Trav2699.55
Dressur1995.52  Spring1117.52
BLUP:
68.42
-100 0+100

Oprindelse

Far: Juice DK’s Walkers
Mor: 20 Sky Raindrops
Tennessee Walker
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2205.74
2205.74
2205.74
Hurtighed
1234.55
1234.55
Dressur
1995.52
1995.52
1995.52
Galop
970.586
970.586
Trav
2699.55
2699.55
2699.55
Spring
1117.52
1117.52
Denne hoppe har 965 fortrinlighedsstjerner.

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapis3xtriomphalSadelunderlag 3***

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bonnet3xtriomphal3*** hut

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bande3xtriomphal3*** bandager

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

iriscoatyellowIris' farve

udholdenhed: +5, hurtighed: +5, dressur: +5, galop: +5, trav: +5, spring: +5

tailbraid1Haleflet

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

compagnonclownfishKlovnefisk

spring: +3


Ridecenter

Tulip er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom