Bitte

Anciennitet : 3867 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.741.672 equus
Ejerhistorik
Ridehest Engelsk fuldblod Sort
11:00
Energi
86%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 18074.74

Udholdenhed
610.8045
1221.61
Hurtighed
2222.7995
4445.60
Dressur
2011.793
4023.59
Galop
2834.54
5669.08
Trav
294.0515
588.10
Spring
1063.3815
2126.76
Race: Engelsk fuldblodAlder: 17 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 168 cm
Køn: HoppeVægt: 487 kg
Farve: Sort Født den: 05.01.2024
Opdrætter: Bitte

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 02015
droite
Genetisk potentiale Samlet: 17780.06
Udholdenhed2031.54  Galop4729.51
Hurtighed3706.88  Trav969.32
Dressur3354.72  Spring2988.09
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2031.54
2031.54
2031.54
Hurtighed
3706.88
3706.88
3706.88
3706.88
Dressur
3354.72
3354.72
3354.72
3354.72
Galop
4729.51
4729.51
4729.51
4729.51
4729.51
Trav
969.32
969.32
Spring
2988.09
2988.09
2988.09
Denne hoppe har 1720 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +16, hurtighed: +16, dressur: +16, galop: +16, trav: +16, spring: +16

curepiedHovjern

dressur: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
12. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Drægtighed

ho 780.06 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
chevalTid: 6 måneder
maleFar: MαƖє 716.43 Ƈσηѕριяαcу σƒ Ƈнασѕ.

Information

reproductionBedækninger: 5
arbreStamtræ
chevalAfkom