emil6999

Anciennitet : 1059 dage
Generel placering : 451.
Konto : 3.487.675 equus
Ejerhistorik

Ezoshika

compagnonezoshika
normal
10:15
Energi
73%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 6334.50

Udholdenhed
650.561
1301.12
Hurtighed
650.2655
1300.53
Dressur
632.685
1265.37
Galop
345.235
690.47
Trav
460.76
921.52
Spring
427.741
855.48
Race: Paint horseAlder: 3 år
Art: RidehestHøjde: 154 cm
Køn: HingstVægt: 462 kg
Farve: Brun Tobiano Født den: 26.11.2023
Opdrætter: emil6999

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potentiale Samlet: 17313.73
Udholdenhed2623.58  Galop2208.04
Hurtighed3320.65  Trav2346.60
Dressur4071.38  Spring2743.48
BLUP:
-83.92
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2623.58
2623.58
2623.58
Hurtighed
3320.65
3320.65
3320.65
3320.65
Dressur
4071.38
4071.38
4071.38
4071.38
Galop
2208.04
2208.04
2208.04
Trav
2346.6
2346.6
2346.6
Spring
2743.48
2743.48
2743.48
Denne hest har 1675 fortrinlighedsstjerner.

curepiedHovjern

dressur: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

tapiswestern2xnoir2** westernsadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonnet2xvioletblanc2** hut

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xviolet2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

compagnonezoshikaEzoshika

galop: +4

paradeappleParadeæble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11


Ridecenter

17.313 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom