Twisted

Anciennitet : 1624 dage
Generel placering : 20.
Konto : 7.629.450 equus
Ejerhistorik
Ridehest Tennessee Walker Kirsebærbrun
20:30
Energi
30%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 4419.63

Udholdenhed
445.4525
890.90
Hurtighed
49.4085
98.82
Dressur
649.2765
1298.55
Galop
128.8385
257.68
Trav
622.879
1245.76
Spring
313.962
627.92
Race: Tennessee WalkerAlder: 24 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 158 cm
Køn: HingstVægt: 462 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 09.11.2023
Opdrætter: Twisted Indtægter: 6.927 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0072
Cutting 0000
Trail class 0100
Reining 075948
Western pleasure 0899
Genetisk potentiale Samlet: 6191.84
Udholdenhed1101.13  Galop687.61
Hurtighed734.24  Trav1515.28
Dressur1317.45  Spring836.11
BLUP:
76.33
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1101.13
1101.13
Hurtighed
734.246
734.246
Dressur
1317.45
1317.45
Galop
687.613
687.613
Trav
1515.28
1515.28
Spring
836.119
836.119
Denne hest har 562 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +23, hurtighed: +23, dressur: +23, galop: +23, trav: +23, spring: +23

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

sellewestern1x1* westernsadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bridewestern1x1* westernhovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

falabellaFalabella

udholdenhed: +7, dressur: +8, galop: +9

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
24. oktober 2026
Boks:
boks 1* hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom