Vampiric

Anciennitet : 836 dage
Generel placering : 57.
Konto : 687.132 equus
Ejerhistorik
Ridehest Hannoveraner Brun
11:30
Energi
84%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1667.32

Udholdenhed
94.385
188.77
Hurtighed
155.3975
310.80
Dressur
177.643
355.29
Galop
138.502
277.00
Trav
46.236
92.47
Spring
221.497
442.99
Race: HannoveranerAlder: 10 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 170 cm
Køn: HoppeVægt: 504 kg
Farve: Brun Født den: 23.01.2024
Opdrætter: Silver!

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 9428.72
Udholdenhed1077.32  Galop1590.40
Hurtighed1786.89  Trav517.36
Dressur1973.36  Spring2483.38
BLUP:
-20.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1077.32
1077.32
Hurtighed
1786.89
1786.89
1786.89
Dressur
1973.36
1973.36
1973.36
Galop
1590.4
1590.4
1590.4
Trav
517.365
517.365
Spring
2483.38
2483.38
2483.38
Denne hoppe har 886 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8


Ridecenter

Frem til:
26. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom