stinapigen1

Anciennitet : 583 dage
Generel placering : 409.
Konto : 286.342 equus
Ejerhistorik
Ridehest Nokota Brun Overo
20:00
Energi
30%
Helbred
100%
Moral
93%

Færdigheder

Samlet: 16685.83

Udholdenhed
996.0765
1992.15
Hurtighed
883.2465
1766.49
Dressur
2406.768
4813.54
Galop
507.5525
1015.11
Trav
1779.9845
3559.97
Spring
1769.286
3538.57
Race: NokotaAlder: 13 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 150 cm
Køn: HoppeVægt: 440 kg
Farve: Brun Overo Født den: 08.09.2023
Opdrætter: stinapigen1 Indtægter: 295 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0020
Terrænridning 0101
Ridebanespringning 0000
Dressur 0111
Genetisk potentiale Samlet: 16143.39
Udholdenhed2139.66  Galop970.66
Hurtighed1814.71  Trav3616.73
Dressur4260.91  Spring3340.72
BLUP:
37.48
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2139.66
2139.66
2139.66
Hurtighed
1814.71
1814.71
1814.71
Dressur
4260.91
4260.91
4260.91
4260.91
Galop
970.662
970.662
Trav
3616.73
3616.73
3616.73
3616.73
Spring
3340.72
3340.72
3340.72
3340.72
Denne hoppe har 1558 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +8, hurtighed: +8, dressur: +8, galop: +8, trav: +8, spring: +8

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

falabellaFalabella

hurtighed: +8, dressur: +7, trav: +9

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
18. december 2026
Boks:
boks 1* halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Drægtighed

chevalTid: 6 måneder
maleFar: Napoli

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom