matildek

Anciennitet : 955 dage
Generel placering : 512.
Konto : 1.068.655 equus
Ejerhistorik

Ajolota

companionaxolotl2
Ridehest Marwari Cremello
10:00
Energi
67%
Helbred
100%
Moral
97%

Færdigheder

Samlet: 13662.79

Udholdenhed
1379.0345
2758.07
Hurtighed
1160.5
2321.00
Dressur
1093.33
2186.66
Galop
1829.8095
3659.62
Trav
476.487
952.97
Spring
892.235
1784.47
Race: MarwariAlder: 22 år 6 måneder
Art: RidehestHøjde: 160 cm
Køn: HoppeVægt: 469 kg
Farve: Cremello Født den: 19.08.2023
Opdrætter: matildek Indtægter: 7.746 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0016
Travløb 0003
Terrænridning 0001
Ridebanespringning 0004
Dressur 0152426
Genetisk potentiale Samlet: 11111.66
Udholdenhed2218.15  Galop2781.62
Hurtighed1887.48  Trav997.23
Dressur1777.79  Spring1449.38
BLUP:
85.98
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2218.15
2218.15
2218.15
Hurtighed
1887.48
1887.48
1887.48
Dressur
1777.79
1777.79
1777.79
Galop
2781.62
2781.62
2781.62
Trav
997.237
997.237
Spring
1449.38
1449.38
Denne hoppe har 1053 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique2x2** klassisk sadel

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

brideclassique2x2** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

tapisclassique2xvert2** klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xvert2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

companionaxolotl2Ajolota

udholdenhed: +2

buttonbraidedmaneKnopfletning

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bonnetknightRidderhut

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

clippingTilpasset klipning

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

heracleshorseshoestrailclassHerakles' hestesko Trail class

dressur: +14, trav: +10, spring: +6


Ridecenter

hop 11111.66 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

Næste bedækning: 22 år 10 måneder
reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom