matildek

Anciennitet : 955 dage
Generel placering : 512.
Konto : 1.039.348 equus
Ejerhistorik

Klovnefisk

compagnonclownfish
Ridehest Marwari Kirsebærbrun
22:30
Energi
20%
Helbred
100%
Moral
92%

Færdigheder

Samlet: 5531.84

Udholdenhed
680.7685
1361.54
Hurtighed
583.4455
1166.89
Dressur
141.078
282.16
Galop
994.0985
1988.20
Trav
293.1825
586.37
Spring
73.3485
146.70
Race: MarwariAlder: 6 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 451 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 10.08.2023
Opdrætter: matildek Indtægter: 233 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0010
Travløb 0100
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0013
Genetisk potentiale Samlet: 11048.78
Udholdenhed2208.35  Galop2763.96
Hurtighed1875.57  Trav990.88
Dressur1769.53  Spring1440.49
BLUP:
-4.78
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2208.35
2208.35
2208.35
Hurtighed
1875.57
1875.57
1875.57
Dressur
1769.53
1769.53
1769.53
Galop
2763.96
2763.96
2763.96
Trav
990.882
990.882
Spring
1440.49
1440.49
Denne hoppe har 1048 fortrinlighedsstjerner.

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

selleclassique2x2** klassisk sadel

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

brideclassique2x2** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

compagnonclownfishKlovnefisk

spring: +3


Ridecenter

hop 11048.78 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom