Topline

Anciennitet : 1317 dage
Generel placering : 29.
Konto : 37.549.424 equus
Ejerhistorik
Ridehest Knabstrupper Sort leopard
08:00
Energi
100%
Helbred
14%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 2464.30

Udholdenhed
112.5715
225.14
Hurtighed
141.0975
282.19
Dressur
309.709
619.42
Galop
183.0515
366.10
Trav
245.805
491.61
Spring
239.9135
479.83
Race: KnabstrupperAlder: 3 år
Art: RidehestHøjde: 165 cm
Køn: HingstVægt: 131 kg
Farve: Sort leopard Født den: 21.07.2023
Opdrætter: Topline

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

de vises sten

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 11960.20
Udholdenhed1092.93  Galop1777.20
Hurtighed1369.88  Trav2385.25
Dressur3005.68  Spring2329.26
BLUP:
-86.85
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1092.93
1092.93
Hurtighed
1369.88
1369.88
Dressur
3005.68
3005.68
3005.68
Galop
1777.2
1777.2
1777.2
Trav
2385.25
2385.25
2385.25
Spring
2329.26
2329.26
2329.26
Denne hest har 1138 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom