CasinoRoyale

Anciennitet : 2786 dage
Generel placering : 33.
Konto : 4.748.684 equus
Ejerhistorik
Pony Fjordhest Brunblak
09:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 229.78

Udholdenhed
19.4135
38.83
Hurtighed
30.254
60.51
Dressur
21.731
43.46
Galop
24.009
48.02
Trav
13.1705
26.34
Spring
6.31
12.62
Race: FjordhestAlder: 4 år 4 måneder
Art: PonyHøjde: 145 cm
Køn: HingstVægt: 426 kg
Farve: Brunblak Født den: 17.05.2023
Opdrætter: Topline

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 6359.17
Udholdenhed1074.56  Galop1328.92
Hurtighed1674.58  Trav729.00
Dressur1202.83  Spring349.26
BLUP:
-77.18
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1074.56
1074.56
Hurtighed
1674.58
1674.58
1674.58
Dressur
1202.84
1202.84
Galop
1328.92
1328.92
Trav
729.002
729.002
Spring
349.267
349.267
Denne hest har 578 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom