Heifaistos

Anciennitet : 4684 dage
Generel placering : 117.
Konto : 69.906.947 equus
Ejerhistorik
Ridehest Andalusier Kirsebærbrun
19:30
Energi
21%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1186.52

Udholdenhed
97.106
194.21
Hurtighed
167.286
334.57
Dressur
160.7155
321.43
Galop
66.742
133.48
Trav
5
10.00
Spring
96.411
192.82
Race: AndalusierAlder: 2 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 164 cm
Køn: HoppeVægt: 404 kg
Farve: Kirsebærbrun Født den: 30.04.2023
Opdrætter: Siba

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 10204.78
Udholdenhed1931.55  Galop1162.85
Hurtighed2128.14  Trav560.57
Dressur2700.01  Spring1721.65
BLUP:
-84.95
-100 0+100

Oprindelse

Far: quavi sibas
Mor: mire sibas
Andalusier
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1931.55
1931.55
1931.55
Hurtighed
2128.14
2128.14
2128.14
Dressur
2700.01
2700.01
2700.01
Galop
1162.86
1162.86
Trav
560.572
560.572
Spring
1721.65
1721.65
1721.65
Denne hoppe har 965 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10


Ridecenter

Isabella er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

pictoalertIsabella kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 2 år 2 måneder lige nu!

Information