Aman1726

Anciennitet : 2570 dage
Generel placering : 395.
Konto : 8.903.370 equus
Ejerhistorik
Ridehest Mustang Brun
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 7892.89

Udholdenhed
785.534
1571.07
Hurtighed
1012.7975
2025.60
Dressur
562.0795
1124.16
Galop
788.8675
1577.73
Trav
229.499
459.00
Spring
567.67
1135.34
Race: MustangAlder: 17 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 155 cm
Køn: HoppeVægt: 438 kg
Farve: Brun Født den: 17.09.2023
Opdrætter: Aman1726 Indtægter: 2.416 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0002
Travløb 0455
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 051011
Dressur 011114
Genetisk potentiale Samlet: 6716.44
Udholdenhed1339.31  Galop1342.77
Hurtighed1726.79  Trav385.76
Dressur956.10  Spring965.69
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1339.31
1339.31
Hurtighed
1726.79
1726.79
1726.79
Dressur
956.107
956.107
Galop
1342.77
1342.77
Trav
385.765
385.765
Spring
965.694
965.694
Denne hoppe har 614 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Orange - 6716.44 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 5
arbreStamtræ
chevalAfkom