Bitte

Anciennitet : 3871 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.718.026 equus
Ejerhistorik
Føl Holstener Rød
08:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 1854.37

Udholdenhed
146.7155
293.43
Hurtighed
165.1085
330.22
Dressur
214.006
428.01
Galop
105.9665
211.93
Trav
50.699
101.40
Spring
244.6915
489.38
Race: HolstenerAlder: 1 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 162 cm
Køn: HoppeVægt: 280 kg
Farve: Rød Født den: 12.02.2023
Opdrætter: Bitte

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 13496.33
Udholdenhed2135.62  Galop1542.47
Hurtighed2403.36  Trav737.98
Dressur3115.11  Spring3561.78
BLUP:
-96.81
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2135.62
2135.62
2135.62
Hurtighed
2403.36
2403.36
2403.36
Dressur
3115.11
3115.11
3115.11
3115.11
Galop
1542.47
1542.47
Trav
737.987
737.987
Spring
3561.78
3561.78
3561.78
3561.78
Denne hoppe har 1293 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Hun er kun 1 år 2 måneder lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 1 år 2 måneder lige nu!

Information