Bitte

Anciennitet : 3869 dage
Generel placering : 1.
Konto : 29.686.486 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Rød
10:00
Energi
88%
Helbred
74%
Moral
90%

Færdigheder

Samlet: 5391.71

Udholdenhed
287.554
575.11
Hurtighed
257.467
514.93
Dressur
565.0805
1130.16
Galop
203.3245
406.65
Trav
127.7015
255.40
Spring
1254.727
2509.45
Race: HolstenerAlder: 28 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 173 cm
Køn: HoppeVægt: 490 kg
Farve: Rød Født den: 04.09.2022
Opdrætter: Bitte Indtægter: 18.611 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0323
Trail class 0200
Reining 01323
Western pleasure 0690192
droite
Genetisk potentiale Samlet: 13675.45
Udholdenhed2163.62  Galop1562.77
Hurtighed2435.44  Trav747.05
Dressur3158.01  Spring3608.56
BLUP:
25.15
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2163.62
2163.62
2163.62
Hurtighed
2435.44
2435.44
2435.44
Dressur
3158.01
3158.01
3158.01
3158.01
Galop
1562.77
1562.77
Trav
747.052
747.052
Spring
3608.56
3608.56
3608.56
3608.56
Denne hoppe har 1310 fortrinlighedsstjerner.

sellewestern1x1* westernsadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bridewestern1x1* westernhovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

Junior-Krøsus er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom