abel0063

Anciennitet : 614 dage
Generel placering : 656.
Konto : 670.845 equus
Ejerhistorik
08:00
Energi
94%
Helbred
96%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 5160.76

Udholdenhed
311.2275
622.46
Hurtighed
676.918
1353.84
Dressur
619.4535
1238.91
Galop
245.0565
490.11
Trav
120.574
241.15
Spring
607.149
1214.30
Race: HolstenerAlder: 4 år
Art: RidehestHøjde: 171 cm
Køn: HingstVægt: 506 kg
Farve: Rød Født den: 17.06.2022
Opdrætter: abel0063 Indtægter: 242 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0010
Travløb 0001
Terrænridning 0310
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 12090.54
Udholdenhed1913.20  Galop1382.01
Hurtighed2150.65  Trav661.45
Dressur2792.11  Spring3191.12
BLUP:
-62.48
-100 0+100

Oprindelse

Far: 20 Bergisch 12363 The Blu Moon
Mor: Hest forsvundet
Holstener
99.0%
Marwari
1.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1913.2
1913.2
1913.2
Hurtighed
2150.65
2150.65
2150.65
Dressur
2792.11
2792.11
2792.11
Galop
1382.01
1382.01
Trav
661.451
661.451
Spring
3191.12
3191.12
3191.12
3191.12
Denne hest har 1154 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonusanimatedanneautrichecoatAnne fra Østrig-farve

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11


Ridecenter

Frem til:
10. december 2026
Boks:
boks 1* vandtrug halm
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom