abel0063

Anciennitet : 614 dage
Generel placering : 656.
Konto : 670.845 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Rød
08:30
Energi
57%
Helbred
95%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 7643.51

Udholdenhed
335.7025
671.40
Hurtighed
851.161
1702.32
Dressur
1280.236
2560.47
Galop
278.754
557.51
Trav
37.033
74.07
Spring
1038.8665
2077.73
Race: HolstenerAlder: 6 år
Art: RidehestHøjde: 171 cm
Køn: HingstVægt: 516 kg
Farve: Rød Født den: 17.06.2022
Opdrætter: abel0063 Indtægter: 556 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0010
Travløb 0001
Terrænridning 0420
Ridebanespringning 0033
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 12090.54
Udholdenhed1913.20  Galop1382.01
Hurtighed2150.65  Trav661.45
Dressur2792.11  Spring3191.12
BLUP:
-24.66
-100 0+100

Oprindelse

Far: 20 Bergisch 12363 The Blu Moon
Mor: Hest forsvundet
Holstener
99.0%
Marwari
1.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1913.2
1913.2
1913.2
Hurtighed
2150.65
2150.65
2150.65
Dressur
2792.11
2792.11
2792.11
Galop
1382.01
1382.01
Trav
661.451
661.451
Spring
3191.12
3191.12
3191.12
3191.12
Denne hest har 1154 fortrinlighedsstjerner.

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

tapissamuraidragonDragesamurai-sadelunderlag

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

bonnetsamuraidragonDragesamurai-hut

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

bandesamuraidragonDragesamurai-bandager

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

sellesamuraidragonDragesamurai-sadel

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10

bridesamuraidragonDragesamurai-hovedtøj

udholdenhed: +10, hurtighed: +10, dressur: +10, galop: +10, trav: +10, spring: +10


Ridecenter

12090.54 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom