NISSADA

Anciennitet : 2259 dage
Generel placering : 49.
Konto : 4.714.281 equus
Ejerhistorik
Ridehest Marwari Gråskimmel
09:00
Energi
100%
Helbred
40%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 418.51

Udholdenhed
12.2175
24.43
Hurtighed
7.5395
15.08
Dressur
52.8345
105.67
Galop
96.574
193.15
Trav
0
0.00
Spring
40.089
80.18
Race: MarwariAlder: 29 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 160 cm
Køn: HoppeVægt: 463 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 29.05.2022
Opdrætter: Pensioneret opdrætter

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 10561.14
Udholdenhed2112.19  Galop2639.15
Hurtighed1795.13  Trav948.81
Dressur1692.65  Spring1373.20
BLUP:
-17.52
-100 0+100

Oprindelse

Far: Hest forsvundet
Mor: Hest forsvundet
Marwari
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
2112.2
2112.2
2112.2
Hurtighed
1795.13
1795.13
1795.13
Dressur
1692.65
1692.65
1692.65
Galop
2639.15
2639.15
2639.15
Trav
948.811
948.811
Spring
1373.2
1373.2
Denne hoppe har 999 fortrinlighedsstjerner.

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4


Ridecenter

Trio er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 3
arbreStamtræ
chevalAfkom