tobiaszk

Anciennitet : 191 dage
Generel placering : 1048.
Konto : 88.571 equus
Ejerhistorik
Føl Tennessee Walker Mørkebrun
08:00
Energi
94%
Helbred
100%
Moral
94%

Færdigheder

Samlet: 1220.95

Udholdenhed
131.186
262.37
Hurtighed
73.957
147.91
Dressur
119.4535
238.91
Galop
58.157
116.31
Trav
160.7135
321.43
Spring
67.009
134.02
Race: Tennessee WalkerAlder: 1 år
Art: RidehestHøjde: 141 cm
Køn: HingstVægt: 248 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 28.05.2022
Opdrætter: alcedo

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 10166.10
Udholdenhed2189.46  Galop961.26
Hurtighed1226.99  Trav2686.07
Dressur1992.16  Spring1110.14
BLUP:
-97.47
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2189.47
2189.47
2189.47
Hurtighed
1226.99
1226.99
Dressur
1992.16
1992.16
1992.16
Galop
961.267
961.267
Trav
2686.07
2686.07
2686.07
Spring
1110.14
1110.14
Denne hest har 960 fortrinlighedsstjerner.

Denne hest har ingen bonusser.


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år lige nu!

Information