Katja

Anciennitet : 26 dage
Generel placering : 1917.
Konto : 54.847 equus
Ejerhistorik

Cernunnos Piñata

compagnonpinatacernunnos
Ridehest Tennessee Walker Palomino
12:00
Energi
76%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1356.21

Udholdenhed
137.9085
275.82
Hurtighed
78.128
156.26
Dressur
142.842
285.68
Galop
69.9485
139.90
Trav
168.783
337.57
Spring
80.497
160.99
Race: Tennessee WalkerAlder: 1 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 157 cm
Køn: HingstVægt: 341 kg
Farve: Palomino Født den: 28.05.2022
Opdrætter: alcedo

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 10146.62
Udholdenhed2185.32  Galop959.67
Hurtighed1225.15  Trav2681.22
Dressur1986.93  Spring1108.32
BLUP:
-93.29
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2185.32
2185.32
2185.32
Hurtighed
1225.15
1225.15
Dressur
1986.93
1986.93
1986.93
Galop
959.677
959.677
Trav
2681.22
2681.22
2681.22
Spring
1108.32
1108.32
Denne hest har 957 fortrinlighedsstjerner.

compagnonpinatacernunnosCernunnos Piñata

spring: +6


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at træne i en alder af 2 år.
Han er kun 1 år 10 måneder lige nu!

Formering

pictoalertJunior-Krøsus kan begynde at tilbyde bedækninger i en alder af 2 år 6 måneder.
Han er kun 1 år 10 måneder lige nu!

Information