Fjumse

Anciennitet : 1639 dage
Generel placering : 53.
Konto : 989.746 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Brun
21:00
Energi
36%
Helbred
0%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 3391.33

Udholdenhed
294.4
588.80
Hurtighed
328.971
657.94
Dressur
460.62
921.24
Galop
164.805
329.61
Trav
57.8525
115.70
Spring
389.0175
778.03
Race: HolstenerAlder: 39 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 173 cm
Køn: HingstVægt: 503 kg
Farve: Brun Født den: 03.04.2022
Opdrætter: Bitte Indtægter: 26.884 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0011
Trail class 0012
Reining 0022
Western pleasure 01112319
droite
Genetisk potentiale Samlet: 14224.45
Udholdenhed2250.31  Galop1624.16
Hurtighed2533.92  Trav776.39
Dressur3284.03  Spring3755.64
BLUP:
-7.07
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
2250.31
2250.31
2250.31
Hurtighed
2533.92
2533.92
2533.92
Dressur
3284.03
3284.03
3284.03
3284.03
Galop
1624.16
1624.16
1624.16
Trav
776.393
776.393
Spring
3755.64
3755.64
3755.64
3755.64
Denne hest har 1366 fortrinlighedsstjerner.

curepiedHovjern

dressur: +8

sellewestern1x1* westernsadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bridewestern1x1* westernhovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

hi 24.45 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hest har speciale i westernridning.

Formering

Information

hi 24.45 er en holdhest og kan derfor ikke avle.
reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom