Nyx

Anciennitet : 4274 dage
Generel placering : 96.
Konto : 3.595.260 equus
Ejerhistorik
Ridehest Tennessee Walker Mørkebrun
18:00
Energi
19%
Helbred
100%
Moral
87%

Færdigheder

Samlet: 2078.07

Udholdenhed
286.918
573.84
Hurtighed
159.989
319.98
Dressur
259.9955
519.99
Galop
47.7175
95.44
Trav
229.204
458.41
Spring
55.2085
110.42
Race: Tennessee WalkerAlder: 6 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 464 kg
Farve: Mørkebrun Født den: 11.01.2022
Opdrætter: alcedo Indtægter: 1.546 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 001732
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potentiale Samlet: 8234.57
Udholdenhed1772.61  Galop778.85
Hurtighed992.08  Trav2177.69
Dressur1612.21  Spring901.12
BLUP:
-47.41
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1772.61
1772.61
1772.61
Hurtighed
992.083
992.083
Dressur
1612.21
1612.21
1612.21
Galop
778.853
778.853
Trav
2177.69
2177.69
2177.69
Spring
901.123
901.123
Denne hoppe har 767 fortrinlighedsstjerner.

curepiedHovjern

dressur: +8

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Junior-Krøsus er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom