Ridehest Holstener Sort
11:00
Energi
86%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 8326.86

Udholdenhed
657.701
1315.40
Hurtighed
580.709
1161.42
Dressur
852.9805
1705.96
Galop
428.907
857.81
Trav
177.077
354.15
Spring
1466.056
2932.11
Race: HolstenerAlder: 7 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 171 cm
Køn: HoppeVægt: 495 kg
Farve: Sort Født den: 01.10.2021
Opdrætter: Yukihime21 Indtægter: 480 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0000
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
droite
Genetisk potentiale Samlet: 11556.55
Udholdenhed1828.04  Galop1320.07
Hurtighed2057.06  Trav632.13
Dressur2668.49  Spring3050.76
BLUP:
-5.57
-100 0+100

Oprindelse

Far: Hest forsvundet
Mor: 20 Lady Aoife Royal of Holters
Holstener
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1828.04
1828.04
1828.04
Hurtighed
2057.06
2057.06
2057.06
Dressur
2668.49
2668.49
2668.49
Galop
1320.07
1320.07
Trav
632.132
632.132
Spring
3050.76
3050.76
3050.76
Denne hoppe har 1099 fortrinlighedsstjerner.

sellewestern3x3*** westernsadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

bridewestern3x3*** westernhovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Klassisk er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Drægtighed

chevalTid: 2 måneder
maleFar: Hi 11802.77 Apex F1 ϟ

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom