CilleGetz

Anciennitet : 231 dage
Generel placering : 493.
Konto : 526.920 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Gråskimmel
15:15
Energi
28%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 2883.87

Udholdenhed
191.6695
383.34
Hurtighed
215.03
430.06
Dressur
365.722
731.44
Galop
183.2665
366.53
Trav
69.3335
138.67
Spring
416.9145
833.83
Race: HolstenerAlder: 2 år
Art: RidehestHøjde: 171 cm
Køn: HoppeVægt: 392 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 12.07.2022
Opdrætter: CilleGetz

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 11349.85
Udholdenhed1796.08  Galop1296.83
Hurtighed2020.48  Trav620.88
Dressur2621.90  Spring2993.68
BLUP:
-89.54
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1796.08
1796.08
1796.08
Hurtighed
2020.48
2020.48
2020.48
Dressur
2621.9
2621.9
2621.9
Galop
1296.83
1296.83
Trav
620.883
620.883
Spring
2993.68
2993.68
2993.68
Denne hoppe har 1079 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +14, hurtighed: +14, dressur: +14, galop: +14, trav: +14, spring: +14


Ridecenter

Frem til:
30. oktober 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

pictoalertEfi kan begynde at formere sig i en alder af 2 år 6 måneder.
Hun er kun 2 år lige nu!

Information