Blomsterskoven

Anciennitet : 32 dage
Generel placering : 1913.
Konto : 94.364 equus
Ejerhistorik
Pony Fjordhest Brunblak
16:30
Energi
27%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 806.79

Udholdenhed
12.0475
24.09
Hurtighed
277.0855
554.17
Dressur
42.3095
84.62
Galop
46.3805
92.76
Trav
9.7695
19.54
Spring
15.803
31.61
Race: FjordhestAlder: 2 år 6 måneder
Art: PonyHøjde: 145 cm
Køn: HoppeVægt: 379 kg
Farve: Brunblak Født den: 02.04.2022
Opdrætter: beauty123

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!
Genetisk potentiale Samlet: 6460.24
Udholdenhed1091.42  Galop1345.66
Hurtighed1707.68  Trav738.63
Dressur1222.79  Spring354.05
BLUP:
-81.95
-100 0+100

Oprindelse

Far: Hest forsvundet
Mor: Fanny/6446 <3Pytten<3
Fjordhest
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
1091.42
1091.42
Hurtighed
1707.68
1707.68
1707.68
Dressur
1222.79
1222.79
Galop
1345.66
1345.66
Trav
738.637
738.637
Spring
354.05
354.05
Denne hoppe har 589 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

HOPPE 6460 er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom