CilleGetz

Anciennitet : 231 dage
Generel placering : 493.
Konto : 526.920 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Sort
21:45
Energi
44%
Helbred
100%
Moral
95%

Færdigheder

Samlet: 11684.52

Udholdenhed
827.019
1654.04
Hurtighed
1150.305
2300.61
Dressur
1492.5745
2985.15
Galop
352.43
704.86
Trav
316.159
632.32
Spring
1703.7745
3407.55
Race: HolstenerAlder: 14 år 8 måneder
Art: RidehestHøjde: 171 cm
Køn: HoppeVægt: 503 kg
Farve: Sort Født den: 30.03.2021
Opdrætter: CilleGetz Indtægter: 9.868 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0841
Travløb 06101
Terrænridning 011164
Ridebanespringning 0181511
Dressur 0233
Genetisk potentiale Samlet: 11308.93
Udholdenhed1789.15  Galop1291.75
Hurtighed2012.98  Trav618.45
Dressur2612.71  Spring2983.89
BLUP:
100.00
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1789.15
1789.15
1789.15
Hurtighed
2012.98
2012.98
2012.98
Dressur
2612.71
2612.71
2612.71
Galop
1291.75
1291.75
Trav
618.451
618.451
Spring
2983.89
2983.89
2983.89
Denne hoppe har 1074 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +17, hurtighed: +17, dressur: +17, galop: +17, trav: +17, spring: +17

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Frem til:
24. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom