CilleGetz

Anciennitet : 231 dage
Generel placering : 493.
Konto : 527.008 equus
Ejerhistorik
Ridehest Marwari Gråskimmel
15:45
Energi
26%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 6402.38

Udholdenhed
751.263
1502.53
Hurtighed
640.98
1281.96
Dressur
383.486
766.97
Galop
1107.3365
2214.67
Trav
95.6785
191.36
Spring
222.444
444.89
Race: MarwariAlder: 7 år 2 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 457 kg
Farve: Gråskimmel Født den: 23.09.2020
Opdrætter: CilleGetz

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 9108.22
Udholdenhed1820.27  Galop2278.80
Hurtighed1548.05  Trav819.44
Dressur1457.10  Spring1184.55
BLUP:
1.60
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1820.27
1820.27
1820.27
Hurtighed
1548.05
1548.05
Dressur
1457.1
1457.1
Galop
2278.8
2278.8
2278.8
Trav
819.446
819.446
Spring
1184.55
1184.55
Denne hoppe har 853 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +16, hurtighed: +16, dressur: +16, galop: +16, trav: +16, spring: +16

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8


Ridecenter

Frem til:
6. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** westernsadel 3*** westernhovedtøj 1* westernsadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom