CilleGetz

Anciennitet : 231 dage
Generel placering : 493.
Konto : 527.339 equus
Ejerhistorik
Ridehest Marwari Sort Overo
19:45
Energi
55%
Helbred
100%
Moral
92%

Færdigheder

Samlet: 8305.65

Udholdenhed
1071.765
2143.53
Hurtighed
915.725
1831.45
Dressur
403.8295
807.66
Galop
1232.77
2465.54
Trav
241.259
482.52
Spring
287.478
574.96
Race: MarwariAlder: 10 år
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 461 kg
Farve: Sort Overo Født den: 11.09.2020
Opdrætter: CilleGetz Indtægter: 2.485 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0024
Travløb 0267
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0331
Dressur 0713
Genetisk potentiale Samlet: 9110.16
Udholdenhed1820.03  Galop2279.80
Hurtighed1548.33  Trav819.86
Dressur1457.86  Spring1184.28
BLUP:
74.88
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1820.03
1820.03
1820.03
Hurtighed
1548.33
1548.33
Dressur
1457.86
1457.86
Galop
2279.8
2279.8
2279.8
Trav
819.865
819.865
Spring
1184.28
1184.28
Denne hoppe har 853 fortrinlighedsstjerner.

centre Ridecentrets bonusser

udholdenhed: +15, hurtighed: +15, dressur: +15, galop: +15, trav: +15, spring: +15

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Navn:
Frem til:
6. november 2026
Boks:
boks 3*** vandtrug bruser hør
Fordele:
grovfoder havre gulerod tilskudsblanding 3*** klassisk sadel 3*** klassisk hovedtøj 1* klassiske sadelunderlag 1* hut 1* bandager

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom