Carte kondi

Anciennitet : 1970 dage
Generel placering : 440.
Konto : 4.025.949 equus
Ejerhistorik
Ridehest Hannoveraner Rød
16:00
Energi
25%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 1695.43

Udholdenhed
121.3775
242.75
Hurtighed
306.5715
613.14
Dressur
107.5075
215.01
Galop
156.7295
313.46
Trav
33.1295
66.26
Spring
122.3975
244.79
Race: HannoveranerAlder: 3 år 4 måneder
Art: RidehestHøjde: 159 cm
Køn: HoppeVægt: 466 kg
Farve: Rød Født den: 17.07.2020
Opdrætter: TheLola

Udstyr

ingen i øjeblikket!

Magiske genstande

ingen i øjeblikket!

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0000
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 5458.63
Udholdenhed823.54  Galop988.14
Hurtighed1176.65  Trav318.83
Dressur1007.72  Spring1143.74
BLUP:
-75.00
-100 0+100

Oprindelse

Far: 20 picto9Charliepicto9
Mor: Hest forsvundet
Hannoveraner
45.9%
Araber
25.0%
Mustang
24.4%
Tennessee Walker
2.3%
Welsh
2.3%

Udmærkelse

Udholdenhed
823.544
823.544
Hurtighed
1176.65
1176.65
Dressur
1007.72
1007.72
Galop
988.141
988.141
Trav
318.833
318.833
Spring
1143.74
1143.74
Denne hoppe har 488 fortrinlighedsstjerner.

Denne hoppe har ingen bonusser.


Ridecenter

Merida* er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 0
arbreStamtræ
chevalAfkom