HingsteStationen

Anciennitet : 2231 dage
Generel placering : 208.
Konto : 18.546.997 equus
Ejerhistorik

Kaeru

compagnonkaeru
21:45
Energi
53%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 6900.55

Udholdenhed
510.504
1021.01
Hurtighed
886.1415
1772.28
Dressur
744.9415
1489.88
Galop
667.2675
1334.54
Trav
252.3955
504.79
Spring
389.0255
778.05
Race: Paint horseAlder: 17 år
Art: RidehestHøjde: 160 cm
Køn: HoppeVægt: 454 kg
Farve: Rødbroget Overo Født den: 06.07.2020
Opdrætter: Enghøj Indtægter: 1.814 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0402
Travløb 010132
Terrænridning 0000
Ridebanespringning 0412
Dressur 0236
Genetisk potentiale Samlet: 6920.70
Udholdenhed1167.98  Galop1309.35
Hurtighed1828.50  Trav378.68
Dressur1445.08  Spring791.09
BLUP:
82.57
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
1167.98
1167.98
Hurtighed
1828.5
1828.5
1828.5
Dressur
1445.08
1445.08
Galop
1309.36
1309.36
Trav
378.686
378.686
Spring
791.09
791.09
Denne hoppe har 634 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

pommeorGyldent Æble

udholdenhed: +11, hurtighed: +11, dressur: +11, galop: +11, trav: +11, spring: +11

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

falabellaFalabella

hurtighed: +7, dressur: +8, spring: +9

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapisclassique2xrouge2** klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

bande2xrouge2** bandager

udholdenhed: +2, hurtighed: +2, dressur: +2, galop: +2, trav: +2, spring: +2

compagnonkaeruKaeru

spring: +2


Ridecenter

Faxe er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hoppe har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 7
arbreStamtræ
chevalAfkom