Nyx

Anciennitet : 4274 dage
Generel placering : 96.
Konto : 3.595.260 equus
Ejerhistorik
Ridehest Quarter horse Rød med lys man og hale
14:00
Energi
17%
Helbred
100%
Moral
81%

Færdigheder

Samlet: 272.42

Udholdenhed
18.3335
36.67
Hurtighed
29.802
59.60
Dressur
35.3305
70.66
Galop
49.2555
98.51
Trav
3.487
6.97
Spring
0
0.00
Race: Quarter horseAlder: 11 år 10 måneder
Art: RidehestHøjde: 152 cm
Køn: HoppeVægt: 494 kg
Farve: Rød med lys man og hale Født den: 11.10.2019
Opdrætter: Nyx Indtægter: 1.419 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Barrel racing 0000
Cutting 0029
Trail class 0000
Reining 0000
Western pleasure 0000
Genetisk potentiale Samlet: 1604.00
Udholdenhed183.34  Galop412.39
Hurtighed298.02  Trav91.58
Dressur343.74  Spring274.93
BLUP:
-4.85
-100 0+100

Oprindelse

Far: Ouranos
Mor: Gaia
Quarter horse
100.0%

Udmærkelse

Udholdenhed
183.34
Hurtighed
298.02
298.02
Dressur
343.74
343.74
Galop
412.39
412.39
Spring
274.93
274.93
Denne hoppe har 104 fortrinlighedsstjerner.

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

sellewestern1x1* westernsadel

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bridewestern1x1* westernhovedtøj

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

tapiswestern1x1* westernsadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

travelbonusDiligence

udholdenhed: +6, hurtighed: +6, dressur: +6, galop: +6, trav: +6, spring: +6


Ridecenter

Montana er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationwesternDenne hoppe har speciale i westernridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 1
arbreStamtræ
chevalAfkom