Fierce

Anciennitet : 5219 dage
Generel placering : 37.
Konto : 2.078.621 equus
Ejerhistorik
Ridehest Holstener Rød
08:00
Energi
100%
Helbred
100%
Moral
100%

Færdigheder

Samlet: 6903.73

Udholdenhed
561.0145
1122.03
Hurtighed
603.561
1207.12
Dressur
801.45
1602.90
Galop
381.246
762.49
Trav
189.611
379.22
Spring
914.9805
1829.96
Race: HolstenerAlder: 8 år
Art: RidehestHøjde: 173 cm
Køn: HingstVægt: 524 kg
Farve: Rød Født den: 25.06.2019
Opdrætter: billkau Indtægter: 831 equus

Sejre

trophee trophee2 trophee3
Galopløb 0000
Travløb 0100
Terrænridning 0194224
Ridebanespringning 0000
Dressur 0000
Genetisk potentiale Samlet: 1592.00
Udholdenhed252.01  Galop181.97
Hurtighed283.38  Trav87.40
Dressur367.43  Spring419.81
BLUP:
44.66
-100 0+100

Udmærkelse

Udholdenhed
252.01
252.01
Hurtighed
283.38
283.38
Dressur
367.43
367.43
Galop
181.97
Spring
419.81
419.81
Denne hest har 103 fortrinlighedsstjerner.

cravachePisk

dressur: +4, galop: +9, trav: +9, spring: +9

selleclassique3x3*** klassisk sadel

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

brideclassique3x3*** klassisk hovedtøj

udholdenhed: +3, hurtighed: +3, dressur: +3, galop: +3, trav: +3, spring: +3

peigneKam

udholdenhed: +4, hurtighed: +4

curepiedHovjern

dressur: +8

potgraisseTube med hovfedt

udholdenhed: +8, hurtighed: +8

clochesSpringklokker

hurtighed: +6, dressur: +6, spring: +6

eperonsSporer

udholdenhed: +9, hurtighed: +9, dressur: +9, galop: +9, trav: +9, spring: +9

falabellaFalabella

udholdenhed: +9, dressur: +8, spring: +7

longeLonge

dressur: +12, galop: +10, trav: +10

tapisclassique1x1* klassiske sadelunderlag

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bonnet1x1* hut

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1

bande1x1* bandager

udholdenhed: +1, hurtighed: +1, dressur: +1, galop: +1, trav: +1, spring: +1


Ridecenter

Пылающий er endnu ikke meldt ind på et ridecenter.

Træning

Udholdenhed
Hurtighed
Dressur
Galop
Trav
Spring

Konkurrencer

specialisationclassiqueDenne hest har speciale i engelsk ridning.

Formering

Information

reproductionBedækninger: 2
arbreStamtræ
chevalAfkom